Vystoupení skupiny Beer Band je možné přizpůsobit dané akci a konkrétnímu programu, od příjemného odpoledne a posezení na návsi či náměstí při městské slavnosti, vystoupení v klubech, na firemní akci, divadelních sálech, restauracích, sokolovnách, ale také venkovních letních scénách, hřištích a amfiteátrech, až po plně hardrockovou show na motosrazech a rockových festivalech.
V případě zájmu nám napište email s dotazem na konkrétní termín a typ akce (klub, zábava, letní scéna apod.) na info@originalbeerband.cz nebo volejte na tel: 602 372 319. V pravé sloupci stránek sice vidíte kalendář akcí, ale nemusí být zapsány všechny akce (například soukromé či firemní párty), proto je potřeba volný termín skutečně ověřit.
Na požádání Vám zašleme emailem nebo na CD ukázky z repertoáru.Skupina Beer Band disponuje vlastní profesionální výkonnou zvukovou aparaturou. Variabilní systém umožňuje kvalitně ozvučit komorní klubové prostory, rockové koncerty i venkovní prostranství, amfiteátry. Po předchozí dohodě je možné zajistit ozvučení celého Vašeho programu, festivalu atd…

 Technické požadavky (pro zvukaře):
Zpěv : 3x mikrofon (Shure SM 58)
2x kytara : 2x mikrofon (Shure SM 57)
Klávesy :  2 x linka
Leslie box:  2 x mikrofon
Basa : 1x linka nebo mikrofon
Bicí : sada 6x mikrofon
Odposlech: 3 x přední, 1 x bící (min.dvě cesty)
Efekty: hall a delay                            
    Home                                                                                     Kontakt